branding decoration

O nas

Alfa Strategy Sp. z o.o. to niezależna kancelaria brokerska, która nieprzerwanie od kilkunastu lat oferuje pośrednictwo ubezpieczeniowe i doradztwo w zakresie zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym.

Skupiamy się nie tylko na dostarczaniu właściwych rozwiązań ubezpieczeniowych, ale również na identyfikacji, zarządzaniu oraz administrowaniu ryzykiem ubezpieczeniowym przedsiębiorstw ze wszystkich branż gospodarki.

MISJA

Dostarczanie skutecznych rozwiązań ubezpieczeniowych, które zapewniają naszym Klientom swobodę prowadzenia działalności. Znamy i rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Aby sięgać po wyższe cele, niezbędny jest spokój i pewne jutro.

FILOZOFIA

Filozofią działania Alfa Strategy jest dynamika rozwoju, odwaga w stawianiu czoła trudnościom oraz trzymanie się jasno określonego celu, jakim jest ochrona interesów naszych Klientów.

Motorem działania naszej kancelarii są wyzwania, które stawia przed nami rzeczywistość obrotu gospodarczego. Potrzeby Klientów ulegają dynamicznym zmianom, dlatego nieustannie staramy się zapewnić im wszechstronne wsparcie dostosowane do ich aktualnych oczekiwań. Wsparcie, które zapewnia bezpieczeństwo i pozwala skupić się na rozwoju biznesu.

Z doświadczenia wiemy, że sztywne schematy nie zawsze pozwalają osiągnąć założony cel, dlatego stale poszukujemy indywidualnych rozwiązań. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

WARTOŚCI

Każdego dnia pracujemy na zaufanie naszych Klientów. Budujemy je dzięki działaniu w zgodzie z naszymi wartościami.

Profesjonalizm – zapewniamy doradztwo w zakresie ubezpieczeń, poparte latami doświadczeń i wysokimi kompetencjami naszego zespołu.
Uczciwość – kierujemy się zasadami etyki zawodowej, ponieważ zależy nam na budowaniu trwałych i uczciwych relacji z naszymi Klientami.
Rzetelność – przykładamy wagę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, aby zaproponowane rozwiązania najlepiej odpowiadały
ich interesom.
Skuteczność – wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie dążymy do uzyskania dla naszych Klientów najlepszej ochrony ubezpieczeniowej przy właściwej optymalizacji kosztów takiej ochrony.