Kim jesteśmy

O NAS

Jesteśmy niezależną kancelarią brokerską o wyjątkowym charakterze i standardzie działania, który łączy w sobie zarówno niezwykle szeroki zakres świadczonego serwisu brokerskiego, jak też indywidualne podejście do wszelkich potrzeb naszych Klientów.

Nasza spółka powstała w roku 2009 jako zwieńczenie dotychczasowej wieloletniej indywidualnej praktyki zawodowej prowadzonej przez wspólników i członków zarządu.

Dysponujemy zespołem profesjonalistów, starannie dobieranym i weryfikowanym w trakcie naszej wieloletniej działalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko, sprawnie i elastycznie reagować na wszelkie potrzeby naszych Klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA

Naszą rolę, jako brokera ubezpieczeniowego postrzegamy nie tylko jako dostarczyciela usług o charakterze finansowym, ale również jako partnera i doradcy, pomagającego w bezpiecznym prowadzeniu działalności gospodarczej. Zapewnienie optymalnego i skutecznego ubezpieczenia stanowi jeden z wielu elementów składowych naszej oferty dla Klientów.

Dostarczane przez nas rozwiązania zawsze stanowią odzwierciedlenie rzeczywistych potrzeb i interesów naszych Klientów, a pewność i skuteczność zapewnianej przez nas ochrony wynika z zaangażowania w proces szczegółowej analizy ryzyka związanego z działalnością naszych Klientów.

MISJA I CELE

Kluczowym założeniem prowadzonej przez nas działalności brokerskiej jest budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami. Fundamentem takiej współpracy jest zawsze wzajemne zaufanie, w oparciu o które możemy skutecznie działać w każdym aspekcie związanym z ryzykiem.

Nasze podstawowe wartości to rzetelność, uczciwość, pełna transparentność postępowania oraz myślenie i działanie zgodnie z najlepszymi potrzebami naszych Klientów. Wszelkie problemy, które dotyczą naszych Klientów staramy się rozwiązywać w taki sposób, jakby stanowiły one nasze problemy.

Być może dzięki temu kim jesteśmy i jak działamy, wielu naszych Klientów towarzyszy nam od początków naszego funkcjonowania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.